Summer Series Feb08Sat 9/02/2002 4:27 PM
Orienteering Results

   Pl Name                       Club                             Time



Womens 1  (8)          2.700 km   0 C

    1 Robin Uppill               OH S SA                         18:15
    2 Peta Johannsen             NONE SA                         19:21
    3 Sue Millard                TJ S SA                         23:11
    4 Jennie Hembrow             OH S SA                         24:08
    5 Kaye Nieuwenhoven          NONE SA                         24:40
    6 Sandra and Lina Baldino    YA S SA                         33:02
    7 Donna Sampson              TJ S SA                         34:07
    8 Caroline Barnett           NONE SA                         50:38



Mens 1  (13)           2.700 km   0 C

    1 Fraser Bowden              TT S SA                         14:46
    2 Sean Hooper                WA S SA                         15:40
    3 bryce allen                NONE SA                         17:06
    4 Max Sankauskas             OH S SA                         18:22
    5 Kris Colwell               OH S SA                         20:38
    6 Tim Budenberg              TT S SA                         21:34
    7 Garry Harris               TJ S SA                         21:45
    8 John Lyon                  TT S SA                         25:48
    9 Simon Klobas               TT S SA                         26:16
   10 Phil Stoeckel              WA S SA                         27:15
   11 Levi George                WA S SA                         29:00
   12 John Such                  OH S SA                         29:50
   13 Brock Richmond             TJ S SA                         34:02



Womens 2  (8)          4.600 km   0 C

    1 Rebecca Hembrow            OH S SA                         28:17
    2 Louise George              WA S SA                         28:52
    3 Mallory Hughes             TT S SA                         36:18
    4 Leslie Smith               YA S SA                         41:22
    5 Nicole Such                OH S SA                         46:21
    6 Emma Trevaskis             NONE SA                         46:46
    7 Robyn Cutten               WA S SA                         48:48
    8 Ann Nolan                  TJ S SA                         51:15



Mens 2  (21)           4.600 km   0 C

    1 Lee Merchant               TJ S SA                         18:51
    2 Danny Young                WA S SA                         21:32
    3 Brett Merchant             TJ S SA                         21:39
    4 Daryl Crebbin              YA S SA                         21:59
    5 Simon Uppill               OH S SA                         22:45
    6 Wesley Dose                TT S SA                         23:43
    7 Morris Allen               NONE SA                         24:03
    8 Frank Tomas                WA S SA                         24:30
    9 Dion Bennet                TT S SA                         26:38
   10 Ken May                    WA S SA                         27:17
   11 Peter Clark                WA S SA                         28:57
   12 Doug McMurray              YA S SA                         29:09
   13 Jamie Shephard             WA S SA                         30:44
   14 Peter Cutten               WA S SA                         34:25
   15 Ron Larsson                TT S SA                         36:09
   16 Bill Catchpoole            YA S SA                         36:22
   17 Tom Bullock                WA S SA                         37:35
   18 Colin Dodd                 OH S SA                         42:11
   19 Milton Spurling            TT S SA                         50:01
   20 Aaron Maddison             OH S SA                         57:47
   21 morphettville venturas     WA S SA                       1:48:34



Scatter O  (13)        8.000 km   0 C

    1 Zebedy Hallett             YA S SA                         29:29
    2 Miguel Clark               WA S SA                         29:32
    3 Susanne Casanova           WA S SA                         30:37
    4 John Hall                  TT S SA                         32:19
    5 Andrew Slattery            TT S SA                         34:33
    6 George Reeves              TT S SA                         35:09
    7 Lexie Ashforth             WA S SA                         35:35
    8 Ruhi Afnan                 YA S SA                         37:05
    9 Dave Nicolson              YA S SA                         39:56
   10 Stephen Dose               TT S SA                         40:00
   11 Amanda Barlow              NONE SA                         40:23
   12 John Williams              TJ S SA                         42:59
   13 Tyson Hillyard             TJ S SA                         44:04