Victor HarbourSun 24/02/2002 10:04 PM
Orienteering Results

   Pl Name                       Club                             Time



Womens 1  (3)          2.000 km   0 C

    1 Lisa Stoeckel              WA S SA                         33:32
    2 Georgia Hiicks             SE S SA                         59:13
    2 Jemma Hicks                SE S SA                         59:13



Mens 1  (3)            2.000 km   0 C

    1 Benjamin Lee               TJ S SA                         24:10
    2 Toby Clark                 WA S SA                         26:04
    3 Thomas Hicks               SE S SA                         43:19



Womens 2  (12)         4.000 km   0 C

    1 Amber Tomas                WA S SA                         29:40
    2 Lexie Ashforth             WA S SA                         32:21
    3 Jill Dodsworth             YA S SA                         39:11
    4 Claire Davill              TJ S SA                         39:29
    5 Sue Millard                TJ S SA                         42:52
    6 Ruth Nicolson              YA S SA                         48:01
    7 Sue Merchant               TJ S SA                         50:06
    8 Shannon Nicolson           YA S SA                         51:10
    9 Robyn Cutten               WA S SA                         53:56
   10 Ann Nolan                  TJ S SA                         54:10
   11 Hannah Skehan              TJ S SA                       1:00:46
   12 Rachel Scott               TT S SA                       1:00:49



Mens 2  (10)           4.000 km   0 C

    1 Simon Uppill               OH S SA                         26:12
    2 Frank Tomas                WA S SA                         28:52
    3 Garry Harris               TJ S SA                         30:25
    4 Aaron Maddison             OH S SA                         34:51
    5 Tristan Lee                TJ S SA                         35:09
    6 Stuart Lane                OH S SA                         36:48
    7 Colin Dodd                 OH S SA                         40:01
    8 Ashley Dodsworth           YA S SA                         40:08
    9 Upton Family               NONE SA                         46:48
   10 Maarten Nieuwenhoven       TT S SA                         47:09



Womens 3  (4)          6.000 km   0 C

    1 Robin Uppill               OH S SA                         55:58
    2 Rachael Upton              WA S SA                       1:03:11
    3 Janet Davill               TJ S SA                       1:03:24
    4 Chris Franklin             TJ S SA                       1:04:04



Mens 3  (14)           6.000 km   0 C

    1 Troy Merchant              TJ S SA                         34:48
    2 Lee Merchant               TJ S SA                         36:39
    3 Brett Merchant             TJ S SA                         42:43
    4 Adrian Uppill              OH S SA                         44:30
    5 Rob Tucker                 YA S SA                         44:53
    6 Gareth Williams            TJ S SA                         45:39
    7 Steve Hicks                SE S SA                         47:26
    8 John Hall                  TT S SA                         50:11
    9 Heinz Leuenberger          OH S SA                         52:40
   10 Douglas Lee                TJ S SA                         52:42
   11 Steve Williams             TJ S SA                         55:19
   12 Michael Kreminski          WA S SA                         59:28
   13 Peter Cutten               WA S SA                       1:08:20
   14 Robert Hillyard            TJ S SA                       1:36:40



Scatter O  (18)        8.000 km   0 C

    1 Paul Hoopmann              TJ S SA                         40:26
    2 Ruhi Afnan                 YA S SA                         44:02
    3 Michael Ashforth           WA S SA                         50:01
    4 Andre Scott                TT S SA                         51:26
    5 Phil Davill                TJ S SA                         53:40
    6 John Williams              TJ S SA                         54:29
    7 Andrew Slattery            TT S SA                         54:37
    8 maurice allen              NONE SA                         55:05
    9 Gerry Velaitis             YA S SA                         56:49
   10 John Lyon                  TT S SA                         59:53
   10 Phil Stoeckel              WA S SA                         59:53
   12 George Reeves              TT S SA                       1:01:07
   13 Peter Ashforth             WA S SA                       1:07:22
   14 Tyson Hillyard             TJ S SA                       1:08:35
   15 Bill Catchpoole            YA S SA                       1:10:06
   16 Peter Kreminski            WA S SA                       1:11:23
   17 Lloydd Sampson             TJ S SA                       1:15:22
   18 Nadia Vekaitis             YA S SA                       2:23:00