Port ElliotSaturday 28/02/2004
Results

   Pl Name                           Time



Course 1       2.000 km   0 C

    1 Marissa Lee                   18:15
    2 Jennie Bourne                 21:41
    3 Talia Colwell                 23:38
    4 Sue Merchant                  27:37
    5 Jasmine Bevelander            33:30
    6 Jane Coffee                   34:00
    7 Robert Hembrow                35:28
    8 Benjamin Lee                  38:06
    9 Afnan-Penck                   38:10
   10 Christopher and Helen         73:15



Course 2       4.000 km   0 C

    1 Craig Colwell                 30:30
    2 David Bourne                  34:33
    3 David Tilbrook                35:46
    4 Kris Colwell                  36:19
    5 Trystan Bennett               37:06
    6 Garry Harris                  37:58
    7 Benjamin Diment               38:16
    8 Michael Roberts               39:18
    9 Robin Uppill                  39:49
   10 Max Sankauskas                40:14
   11 Cheryl Bevelander             40:38
   12 Claire Davill                 44:16
   13 Ken Clarke                    44:28
   14 Marian Arthur                 45:37
   15 Cheryl Mason                  49:11
   16 Fiona Morcom                  49:20
   17 Colin Dodd                    50:47
   18 Michelle Chamalaun            51:04
   19 Shannon Nicolson              51:54
   20 Trevor Morcom                 52:02
   21 Jill Dodsworth                52:33
   22 Al Sankauskas                 55:36
   22 Zita Sankauskas               55:36
   24 Evelyn Colwell                56:30
   25 Ron Larsson                   56:40
   26 Susan Telfer                  56:43
   27 Ruth Nicolson                 57:38
   28 Christine Franklin            58:52
   29 Ashley Dodsworth              59:50
   30 Owen Coffe                    59:59
   31 Rae Harris                    60:08
   32 Robert Hillyard               61:16
   33 Barazad and Schwidder         62:40
   34 Jeffa Lyon                    62:52
   35 Dean Fyfe                     63:55
   36 Sue Bament                    64:16
   37 Brett Mason-Fyfe              66:00
   38 Stephanie MasonFyfe           69:48
   39 Andrew Jeffrey                80:31
   40 Hudsons                       83:10
   41 HeathandRosalie Bennett       85:10

      Lisa Stoeckel                   dnf



Course 3       6.000 km   0 C

    1 Ruhi Afnan                    37:24
    2 Miguel Clark                  37:38
    3 Susanne Casanova              38:30
    4 Simon Uppill                  39:16
    5 Paul Hoopman                  39:35
    6 Troy Merchant                 40:10
    7 Brett Merchant                41:16
    8 Lee Merchant                  41:19
    9 Steve Cooper                  41:42
   10 Greg Morcom                   41:57
   11 Dave Nicolson                 41:58
   12 Andre Scott                   43:43
   13 Jason Nicolson                46:44
   14 Antony Radford                46:50
   15 Arrin Daley                   47:30
   16 Katherine Radford             50:10
   17 Phil Stoeckel                 51:10
   18 Rebecca Hembrow               51:15
   19 Clive Arthur                  52:12
   20 Simon 'Andy' Capp             53:28
   21 Zoe Radford                   53:50
   22 George Reeves                 56:12
   23 Tristan Lee                   56:40
   24 Douglas Lee                   57:29
   25 Tyson Hillyard                58:35
   26 Hannah Skehan                 60:28
   27 Geoff Bennett                 60:55
   28 Tim Lebbon                    62:54
   29 Sean Hooper                   63:15
   30 Trevor Diment                 63:59
   31 Thomas Diment                 68:13
   32 Natalie Leader                85:13
   33 Vern Hembrow                  87:46
   34 Bill Catchpoole               99:30

      John Lyon                       dnf
      Alison Radford                  dnf