Tjukalau 2004Sunday 6/06/04
Orienteering Results

   Pl Name                       Club                             Time



Course 1 Femal 1.9 km   0 C               

    1 Liana Crebbin              YA SA                           21:12
    2 Sophie Rogerson            NONE SA                         21:27
    3 Jemma Hicks                TT SA                           22:58
    4 Georgia Hicks              TT SA                           24:40
    5 Shelly Barnett             TT SA                           30:39
    6 Jasmine Bevelander         U_TJ SA                         39:07



Course 1 Male  1.9 km   0 C               

    1 Heath Bennett              TT SA                           22:26
    2 Aaron Afnan                OH SA                           26:27
    3 Trent Crebbin              YA SA                           28:46
    4 Eddie Davis                OH SA                           39:52



Course 2 Femal 2.8 km   0 C               

    1 Carol Such                 YA SA                           34:03
    2 Regina Mogridge            NONE SA                         41:55
    3 Yui Fujibayashi            NONE SA                         55:11



Course 2 Male  2.8 km   0 C               

    1 Thomas Hicks               TT SA                           47:40
    2 Benjamin Lee               TJ SA                           55:17
    3 Christopher Mason-Fyfe     TT SA                           70:33
    4 Sam Mowbray                NONE SA                         91:20



Course 3 Femal 3.7 km   0 C               

    1 Christine Franklin         TJ SA                           36:44
    2 Shannon Nicolson           YA SA                           41:33
    3 Lisa Stoeckel              WA SA                           45:26
    4 Emma Cranley               NONE SA                         48:04
    5 Marian Browett             OH SA                           50:18
    6 Liz & Ryan Drew & Farquhar NONE SA                         53:33
    7 Helen & Tiffany Mason-Fyfe TT SA                           53:53
    8 Dianne Hill                NONE SA                         54:53
    9 Rae Harris                 WA SA                           57:54
   10 Therese McBeahh            NONE SA                         59:56
   11 Alison Radford             TT SA                           68:05
   12 Stephanie Mason-Foyfe      NONE SA                         69:26
   13 Kristine Mosher            TT SA                           71:42
   14 Di Colleran                NONE SA                         71:57
   15 Jan Hillyard               TJ SA                           80:29



Course 3 Male  3.7 km   0 C               

    1 Aaron Maddison             OH SA                           36:47
    2 Colin Dodd                 OH SA                           40:02
    3 Brett Mason-Fyfe           TT SA                           53:43
    4 John Such                  OH SA                           54:50
    5 Eric Findlay               NONE SA                         78:59
    6 David Law                  TT SA                           88:17
    7 Hero Weston                NONE SA                         92:38
    8 Campbell Taverner          NONE SA                        120:15



Course 4 Femal 4.8 km   6 C               

    1 Mallory Hughes             OH SA                           43:41
    2 Marissa Lee                TJ SA                           46:50
    3 Hannah Skehan              TJ SA                           48:14
    4 Kim Hill                   NONE SA                         54:52
    5 Janet Davill               TJ SA                           58:12
    6 Erica Diment               TT SA                           64:41
    7 Fiona Morcom               TJ SA                           64:55
    8 Julie Crebbin              YA SA                           65:05
    9 Rebecca Hatcher            TJ SA                           69:45
   10 Edda Keskula               WA SA                           72:24
   11 Robyn Cutten               WA SA                           85:25
   12 Ruth Nicolson              YA SA                           92:15
   13 Jennifer Kennedy           TT SA                           93:52
   14 Ann Nolan                  TJ SA                           94:45
   15 Sue Bament                 OH SA                          100:58
   16 Fiorella Pahor             TT SA                          101:15
   17 Talia Colwell              NONE SA                        108:17
   18 Evelyn Colwell             OH SA                          109:57



Course 4 Male  4.8 km   6 C               

    1 Robert Smith               TT SA                           39:18
    2 Phil Stoeckel              WA SA                           44:16
    3 David Tilbrook             OH SA                           48:10
    4 Frank Tomas                WA SA                           48:44
    5 John Williams              TJ SA                           48:57
    6 Michael Roberts            OH SA                           49:59
    7 Trystan Bennett            TT SA                           51:31
    8 Kris Colwell               OH SA                           52:57
    9 Andrew Mogridge            WA SA                           53:38
   10 Hugh Calvey                TJ SA                           56:43
   11 Ken Thompson               TT SA                           62:46
   12 Trevor Morcom              TJ SA                           63:36
   13 Bill Catchpoole            TT SA                           63:50
   14 Alan Barnett               TT SA                           65:40
   15 Maarten Nieuwenhoven       TT SA                           66:00
   16 Chris Brown                TJ SA                           66:27
   17 Ron Larsson                TT SA                           67:08
   18 Allan Andersen             WA SA                           68:09
   19 Garry Harris               TJ SA                           68:26
   20 Ben Diment                 TT SA                           70:05
   21 Iraj Afnan                 OH SA                           75:35
   22 John Litvan                NONE SA                         76:54
   23 Robert Hillyard            TJ SA                           81:37
   24 daryl and co talbot        NONE SA                         93:28
   25 Rosalie Bennett            TT SA                           94:00
   26 Mike Hicks                 TT SA                           94:49
   27 steve barnett              NONE SA                         95:22
   28 Peter Lazic                YA SA                          105:41
   29 Josh Taverner              NONE SA                        108:42
   30 Adam Rees                  NONE SA                        115:02



Course 5 Femal 7.2 km   6 C               

    1 Rebecca Hembrow            OH SA                           63:01
    2 Robyn Brown                TJ SA                           68:34
    3 Robin Uppill               OH SA                           75:25
    4 Michelle Chamalaun         OH SA                           83:02
    5 Cheryl Mason               TT SA                           93:02



Course 5 Male  7.2 km   6 C               

    1 Troy Merchant              TJ SA                           46:33
    2 Lee Merchant               TJ SA                           49:55
    3 Paul Hoopman               TJ SA                           50:11
    4 Simon Uppill               OH SA                           51:43
    5 Brett Merchant             TJ SA                           53:56
    6 Andy Capp                  WA SA                           57:03
    7 Antony Radford             TT SA                           60:22
    8 Warwick Dougherty          WA SA                           60:26
    9 John Nieuwenhoven          TT SA                           61:11
   10 Jason Nicolson             YA SA                           61:16
   11 Daryl Crebbin              YA SA                           61:55
   12 Tyson Hillyard             TJ SA                           63:13
   13 Gerry Velaitis             YA SA                           70:16
   14 Ken Fisher                 YA SA                           70:54
   15 Tom Bullock                WA SA                           71:15
   16 Clive Arthur               TT SA                           71:36
   17 Peter Mayer                YA SA                           72:48
   18 Trevor Diment              TT SA                           73:58
   19 Peter Kreminski            WA SA                           79:27
   20 Christopher Davill         TJ SA                           88:02
   21 Peter Ashforth             U_WA SA                         91:34
   22 Douglas Lee                TJ SA                           92:59
   23 Vern Hembrow               OH SA                           98:32
   24 Geoff Bennett              TT SA                          105:27



Course 6 Femal 9.3 km   6 C               

    1 Susanne Casanova           WA SA                           60:48
    2 Michelle Soar              YA SA                          113:32



Course 6 Male  9.3 km   6 C               

    1 arrin daley                WA SA                           67:50
    2 Dave Nicolson              YA SA                           75:07
    3 Craig Colwell              OH SA                           96:14