Para WirraSunday 28/3/2004
Orienteering Results

   Pl Name                       Club                             Time



Course 1 Female 1.6 km  30 m   0 C         

    1 Mason, Helen               NONE --                         24:14
    2 Barnett, Caroline          TT SA                           41:22
    3 ayling, jay                NONE --                         42:44



Course 1 Male  1.6 km  30 m   0 C         

    1 McComb, Bryn               OH SA                           33:36
    2 Hicks, Thomas              TT SA                           33:45
    3 Mason-Fyfe, Christopher    NONE --                         46:05
    4 bourne, spencer            TT SA                           47:12



Course 2 Female 2.7 km  45 m   0 C         

    1 mason-fyfe, helen          NONE SA                         40:29
    2 MasonFyfe, Stephanie       NONE --                         50:32
    3 Paterson, Jeanette         TT SA                           55:27
    4 ayling, jay                NONE SA                       1:05:49
    5 ., Sophie & Daniela        TT SA                         1:16:19



Course 2 Male  2.7 km  45 m   0 C         

    1 Hazell, Luke               TT SA                           34:40
    2 Frank, Hermann             TT SA                           37:36
    3 Richmond, Brock            TJ UF                           45:37
    4 Bennett, Heath             TT SA                           56:02
    5 Lee, Benjamin              TJ SA                           58:06
    6 wells, cameron             TT SA                         1:12:11

      Mason-Fyfe, Brett          NONE --                           dnf



Course 3 Female 3.3 km  50 m   0 C         

    1 Such, Carol                OH SA                         1:13:23



Course 3 Male  3.3 km  50 m   0 C         

    1 Dose, Riordan              TT SA                           42:20
    2 Hicks, Thomas              TT SA                           56:18



Course 4 Female 4.7 km  85 m   0 C         

    1 Merchant, Sue              TJ SA                         1:05:47
    2 Lee, Marissa               TJ SA                         1:07:26
    3 ., edda & therese          NONE --                       1:30:31
    4 Hillyard, Jan              TJ SA                         1:31:18
    5 Sankauskas, Zita           OH SA                         1:36:16



Course 4 Male  4.7 km  85 m   0 C         

    1 Waterhouse, Harry          NONE SA                         57:05
    2 Turner, Marc               TJ SA                         1:02:14
    3 Frank, Thomas              TT SA                         1:03:14
    4 Hicks, Mike                TT SA                         1:18:04
    5 Such, John                 OH SA                         1:27:00



Course 5 Female 3.7 km  70 m   0 C         

    1 Uppill, Robin              OH SA                           34:13
    2 Radford, Alison            TT SA                           45:28
    3 Chamalaun, Michelle        OH SA                           45:51
    4 Arthur, Marian             TT SA                           46:53
    5 McComb, Teri               OH SA                           58:56
    6 Johannsen, Peta            YA SA                         1:01:22
    7 Mason, Cheryl              NONE --                       1:08:43
    8 Diment, Erica              TT SA                         1:12:30
    9 Nicolson, Ruth             YA SA                         1:18:33
   10 Northcote, Margaret        TT SA                         1:20:49
   11 Bennett, Rosalie           TT SA                         1:30:58

      Millard, Susan             TT SA                             dnf



Course 5 Male  3.7 km  70 m   0 C         

    1 Hazell, Phil               TT SA                           33:00
    2 Lee, Tristan               TJ SA                           33:15
    3 Roberts, Michael           OH SA                           39:37
    4 Harris, Garry              TJ SA                           40:59
    5 Colwell, Kris              OH SA                           46:42
    6 Diment, Thomas             TT SA                           49:42
    7 Sankauskas, Max            OH SA                           50:56
    8 McComb, Rory               OH SA                           57:31
    9 Murphy, Kevin              TT SA                         1:11:38
   10 Barnett, Alan              TT SA                         1:12:41
   11 Sankauskas, Al             OH SA                         1:13:03
   12 Nicolson, Shannon          YA SA                         1:20:44
   13 Thompson, Ken              TT SA                         1:25:23
   14 Hillyard, Robert           TJ SA                         1:25:53
   15 Smith, Ian                 TT SA                         1:43:53



Course 6 Female 5.5 km  100 m   0 C        

    1 Lane, Barbara              YA SA                         1:48:19
    2 Pahor, Fiorella            TT SA                         2:17:16



Course 6 Male  5.5 km  100 m   0 C        

    1 Uppill, Simon              OH SA                           48:08
    2 Uppill, Adrian             OH SA                           51:59
    3 Tucker, Rob                YA SA                           57:34
    4 Arthur, Clive              TT SA                           59:14
    5 Mayer, Peter               YA SA                         1:02:34
    6 Frank, Alexander           TT SA                         1:02:37
    7 Reeves, George             TT SA                         1:06:42
    8 Colwell, Craig             OH SA                         1:08:03
    9 Northcote, Robert          TT SA                         1:16:06
   10 Bennett, Trystan           TT SA                         1:17:13
   11 Tomas, Frank               WA SA                         1:18:00
   12 Larsson, Ron               TT SA                         1:31:28
   13 Bennett, Geoff             TT SA                         1:35:17
   14 Catchpoole, Bill           YA SA                         1:37:17
   15 Ashforth, Peter            WA SA                         1:38:45
   16 Lee, Douglas               TJ SA                         1:45:36

      Williams, John             TJ SA                             dnf
      Carter, Lewis              TJ UF                             dnf
      Hooper, Sean               TJ SA                             dnf



Course 7 Female 6.5 km  160 m   0 C        

    1 Radford, Katherine         TT SA                         1:24:45
    2 Soar, Michelle             YA SA                         1:56:41



Course 7 Male  6.5 km  160 m   0 C        

    1 Dose, Stephen              TT SA                           48:45
    2 Merchant, Troy             TJ SA                           50:45
    3 Merchant, Lee              TJ SA                           51:06
    4 Nicolson, Dave             YA SA                         1:06:11
    5 Merchant, Brett            TJ SA                         1:08:17
    6 Dose, Wesley               TT SA                         1:11:35
    7 Velaitis, Gerry            YA SA                         1:12:09
    8 Crebbin, Daryl             YA SA                         1:35:14
    9 McMurray, Doug             YA SA                         1:35:40
   10 Kreminski, Peter           WA SA                         1:37:38

      Radford, Antony            TT SA                             dnf
      Dougherty, Warwick         NONE --                           dnf



Course 8 Male  8.9 km  250 m   0 C        

    1 McComb, Andrew             OH SA                         1:25:55