Tothill OYSunday 3/09/2006 5:49 PM
Orienteering Results

    Pl Name                       Club          Time    Diff.



Course 1  (6)           9.1 km   0 C

     1 Uppill Simon               OH SA      1:10:29     0:00
     2 Hallett Lachlan            YA SA      1:20:40    10:11
     3 Dose Stephen               TT SA      1:21:08    10:39
     4 Nieuwenhoven John          TT SA      1:31:15    20:46
     5 Nicolson Jason             YA SA      2:06:13    55:44
     6 corbett c/j                           3:22:31  2:12:02



Course 2  (8)           8.0 km   0 C

     1 Casanova Susanne           WA SA      1:16:33     0:00
     2 Hoopman Paul               TJ SA      1:23:05     6:32
     3 Scott Andre                TT SA      1:46:30    29:57
     4 Diment Thomas              TT SA      1:47:49    31:16
     5 Nicolson Dave              YA SA      1:53:57    37:24
     6 Tucker Rob                 YA SA      2:01:10    44:37
     7 Diment Trevor              TT SA      2:02:44    46:11
     8 rathjen john                          2:13:50    57:17



Course 3  (14)          6.3 km   0 C

     1 Uppill Adrian              OH SA      1:04:18     0:00
     2 Dose Tom                   TT SA      1:11:48     7:30
     3 Hillyard Tyson             TJ SA      1:15:35    11:17
     4 Uppill Robin               OH SA      1:15:55    11:37
     5 Clark Peter                WA SA      1:19:58    15:40
     6 Bullock Tom                WA SA      1:20:42    16:24
     7 Fisher Ken                 YA SA      1:26:18    22:00
     8 smith darren                          1:40:13    35:55
     9 Hughes Mallory             OH SA      1:46:19    42:01
    10 Nicolson Shannon           YA SA      1:54:58    50:40
    11 Diment Benjamin            TT SA      1:55:51    51:33
    12 Stoeckel Phil              WA SA      1:59:01    54:43
    13 Harris Garry               TJ SA      2:00:10    55:52
    14 Diment Erica               TT SA      2:36:47  1:32:29



Course 4  (16)          5.2 km   0 C

     1 Smith Robert               TT SA      1:01:40     0:00
     2 Lyon John                  TT SA      1:09:09     7:29
     3 white anthony              OH SA      1:13:19    11:39
     4 McMurray Doug              YA SA      1:14:53    13:13
     5 Williams John              TJ SA      1:17:02    15:22
     6 Rathjen Jim                WA SA      1:17:41    16:01
     7 Kreminski Peter            WA SA      1:24:24    22:44
     8 Tomas Frank                WA SA      1:24:29    22:49
     9 Tilbrook David             OH SA      1:39:54    38:14
    10 Thompson Ken               U_TT SA    1:51:58    50:18
    11 Rathjen Anthony            WA SA      2:06:50  1:05:10
    12 Such John                  OH SA      2:15:27  1:13:47
    13 Winn Ian                   OH SA      2:18:30  1:16:50
    14 Lazic Peter                IMP001 SA  2:28:50  1:27:10
    15 Nicolson Ruth              YA SA      2:44:26  1:42:46

       Hillyard Robert            TJ SA          dnf



Course 5  (12)          3.4 km   0 C

     1 Reeves George              TT SA        50:39     0:00
     2 sampson rachael                         50:56     0:17
     3 Larsson Ron                TT SA        59:41     9:02
     4 Dodd Colin                 OH SA      1:04:44    14:05
     5 Bourne Jennie              OH SA      1:10:00    19:21
     6 Dose Riordan               TT SA      1:10:52    20:13
     7 Lyon Jeffa                 TT SA      1:17:35    26:56
     8 hughes andrew                         1:39:30    48:51
     9 Dose Robyn                 TT SA      1:43:17    52:38
    10 Andersen Allan             WA SA      1:43:45    53:06
    11 Harris Rae                 WA SA      1:48:51    58:12
    12 catchpoole bill            YA SA      1:54:36  1:03:57



Course 6  (1)           5.0 km   0 C

     1 Maddison Aaron             OH SA      1:14:14     0:00



Course 7  (3)           3.7 km   0 C

     1 Nolan Ann                  TJ SA      1:00:10     0:00
     2 Such Carol                 OH SA      1:14:27    14:17
     3 Hillyard Jan               TJ SA      1:39:41    39:31



Course 8  (4)           2.5 km   0 C

     1 sampson debbie                          44:35     0:00
     2 Ashforth Paula             WA SA        47:19     2:44
     3 smith melissa                         1:02:56    18:21
     4 rathjen rachel                        1:37:27    52:52



Course 9  (1)           1.8 km   0 C

     1 rathjen rachel                          49:22     0:00